www.gjith-qka.forume.biz

www.gjith-qka.forume.biz
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 ***mbi 3000 stacione televizive ne pc tuaj***

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 187
Age : 28
Registration date : 30/12/2007

MesazhTitulli: ***mbi 3000 stacione televizive ne pc tuaj***   Tue Jan 01, 2008 1:20 am

ne kete program do te gjeni mbi 3000 stacione shqipetare dhe te huaja per tu pare ne pc tuaj.

julutem lexoni notes te dhene ne downloadim faleminderit.


http://rapidshare.com/files/1326808/inttvncc_2.rar


pass rar : ncc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://gjith-qka.forume.biz
 
***mbi 3000 stacione televizive ne pc tuaj***
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.gjith-qka.forume.biz :: Programe :: Programe tjera-
Kėrce tek: